Farmaceutický reprezentant - Plzeň, Domažlice, Tachov / pro ABSOLVENTY VŠ

ID 24051
Velká, známá a úspěšná zahraniční farmaceutická společnost hledá do sales týmu novou kolegyni či kolegu. POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY VYSOKÝCH ŠKOL

Co vás čeká?

  • Práce v terénu ve velké originální farmaceutické společnosti se silným postavením na trhu
  • Pečlivé zaškolení
  • Návštěvy lékařů (specialistů i praktických lékařů) a lékáren ve svěřeném regionu, prezentace a prosazování svěřeného portfolia léků na předpis z oblastí pneumologie, urologie, sexuologie, léčba bolesti
  • Organizace seminářů a účast na kongresech
  • Péče o klienty v oblasti Plzně, Tachova a Domažlic

Je potřeba, abyste měli:

  • Nutné je alespoň bakalářské vzdělání
  • Zkušenosti v sales jsou VÝHODOU, ale ne podmínkou
  • Obchodního ducha a tah na branku, vytrvalost i odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B a ochotu denně jezdit
  • Bydliště v regionu

Co za to nabízíme?

  • Atraktivní zaměstnání v nadnárodní farmaceutické společnosti
  • Možnost odborného i kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil i pro soukromé využití, telefon, PC
  • Velmi dobré finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • Komplexní zaškolení - prodejní dovednosti, produktové školení
  • Nástup ihned nebo dohodou dle vašich možností

Pokud vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete mi svůj životopis a krátký průvodní dopis.
Magdalena

Similar positions

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - AL,GAE,GP / Plzeňský kraj

Pojďte pracovat pro úspěšnou zahraniční originální farmaceutickou společnost. Hledám novou kolegyni či kolegu na pozici...
Add: 25.03.2024
Location: Plzeňský

Velká, známá a úspěšná zahraniční farmaceutická společnost hledá do sales týmu novou kolegyni či kolegu. POZICE JE VHODNÁ...