Lidé ve Pharmonii

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA

Ředitel firmy Pharmonia s.r.o.

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA je absolventem MBA programu na IMD v Lausanne ve Švýcarsku. Mnohaleté zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu získal u předních amerických a německých farmaceutických firem na projektech v České republice, Evropě a ve Spojených státech.

Pracoval na pobočkách i v ústředích firem v oblasti marketingu, prodeje, corporate development a top managementu. Ve své poslední korporátní pozici pracoval jako Ředitel globálního marketingu pro oblast neurologie, psychiatrie a revmatologie firmy Boehringer Ingelheim v ústředí firmy v Německu.

Od roku 2003, kdy založil firmu Pharmonia s.r.o., pracuje jako výkonný ředitel firmy.
Sestavil tým společnosti, postupně rozšířil oblast činnosti firmy, rozšířil služby také na Slovensko a implementoval několik inovací.

Mgr. Jiří Syrovátka

Business Leader Life Sciences CZ & SK firmy Pharmonia s.r.o.

Mnohostranně orientovaný manažer, pracoval jako Sales manager u originální farmaceutické firmy, další zkušenosti nasbíral ve firmách s výrobním zaměřením a ve finančním sektoru.

Mgr. Andrea Šedíková

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o., organizačná zložka (Bratislava, Slovensko)

Farmaceutické zkušenosti získala na pozici Sales Representative v divizích pain a kardiologie ve významných originálních farmaceutických společnostech. Ve společnosti Pharmonia pracuje od roku 2012.

Bc. Nikol Kokšteinová, Dis.

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti získala v nadnárodní společnosti na pozici Sales Support a dále při studiu mezinárodního managementu. 

Bc. Jana Krejčí

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti v administrativě získala na různých pozicích u významných firem a u společnosti Pharmonia. Ve společnosti Pharmonia pracuje od roku 2004.

Bc. Lucie Miller

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Zkušenosti v práci s lidmi získala v oblasti služeb během dlouhodobého pobytu v zahraničí a také při studiu psychologie.

Mgr. Lucie Isabela Smoleňová

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Mnohaleté zkušenosti v oblasti péče o zákazníky, poradenství, analýzy dat a prodeje získala u mezinárodní IT firmy.

Bc. Eliška Bařina Barochová

HR & Project Support firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti v administrativě získala ve státní správě, neziskové organizaci, mezinárodní společnosti a u společnosti Pharmonia. Jako HR & Project Support poskytuje podporu konzultantům a projektům firmy, také pracuje s kandidáty, sociálními sítěmi a databázemi. 

Ing. Jana Cimalová

Výkonná asistentka firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti s administrativou a účetnictvím získala v české i mezinárodní společnosti.