Lidé ve Pharmonii

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA

Ředitel firmy Pharmonia s.r.o.

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA je absolventem MBA programu na IMD v Lausanne ve Švýcarsku. Mnohaleté zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu získal u předních amerických a německých farmaceutických firem na projektech v České republice, Evropě a ve Spojených státech.

Pracoval na pobočkách i v ústředích firem v oblasti marketingu, prodeje, corporate development a top managementu. Ve své poslední korporátní pozici pracoval jako Ředitel globálního marketingu pro oblast neurologie, psychiatrie a revmatologie firmy Boehringer Ingelheim v ústředí firmy v Německu.

Od roku 2003, kdy založil firmu Pharmonia s.r.o., pracuje jako výkonný ředitel firmy.
Sestavil tým společnosti, postupně rozšířil oblast činnosti firmy, rozšířil služby také na Slovensko a implementoval několik inovací.

Mgr. Andrea Šedíková

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o., organizačná zložka (Bratislava, Slovensko)

Farmaceutické zkušenosti získala na pozici Sales Representative v divizích pain a kardiologie ve významných originálních farmaceutických společnostech. Ve společnosti Pharmonia pracuje od roku 2012.

Bc. Nikol Kokšteinová, Dis.

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti získala v nadnárodní společnosti na pozici Sales Support a dále při studiu mezinárodního managementu. 

Bc. Jana Krejčí

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti v administrativě získala na různých pozicích u významných firem a u společnosti Pharmonia. Ve společnosti Pharmonia pracuje od roku 2004.

Markéta Tylová

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Své dosavadní zkušenosti získala v nadnárodní společnosti, kde pracovala na pozici Sales Support. Její zdravotnické vzdělání jí dává možnost se lépe orientovat ve farmaceutickém prostředí.

Ing. Jana Cimalová

Výkonná asistentka firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti s administrativou a účetnictvím získala v české i mezinárodní společnosti.