Lidé ve Pharmonii

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA

Ředitel firmy Pharmonia s.r.o.

Zdeněk naši firmu v roce 2003 založil (v euforii po úspěšném uběhnutí maratonu) a je jejím ředitelem. Od začátku vše rozbíhal, nastavoval a sám také služby poskytoval. Pak postupně nabíral lidi, kterým předával zodpovědnosti za jednotlivé oblasti. Dnes se snaží ostatní koordinovat a motivovat, aby vše ladilo. Vždy se rád setkává s klienty. Pravidelně hledá nové cesty rozvoje firmy a také nové kolegy, se kterými by se firma mohla posunout dále.

Bohaté zkušenosti získal postupně jako lékař, manažer amerických farmaceutických firem v Česku, absolvent MBA programu na IMD v Lausanne ve Švýcarsku, globální manažer německých firem v Německu. Ve své poslední korporátní pozici pracoval jako Ředitel globálního marketingu pro oblast neurologie, psychiatrie a revmatologie firmy Boehringer Ingelheim v ústředí firmy blízko Frankfurtu.  

Věří, že v oblasti pomoci lidem poznat své talenty a najít si tu správnou naplňující práci a zároveň pomoci firmám najít ty správné zaměstnance je stále velký prostor pro inovace a rozvoj služeb. Snaží se, aby Pharmonia zde byla stále lepší. Pravidelně běhá a plave, chodí do divadla a na výstavy, s kamarády hraje karty. Má rád červenou barvu a oblíbil si přísloví: „Není chyba upadnout, ale zůstat dlouho ležet.“

Mgr. Magdalena Trojanová, MBA

Team Leader Life Sciences CZ & SK

Magdaléna (nikdy Magda!) je vedoucí našeho týmu. Má tedy na starosti jeho hladký chod tak, aby byli pokaždé na správných místech správní lidé, aby byli spokojení, zaškolení a aby měli vždy co dělat. :)) K tomu se navíc také stará o své dlouholeté klienty. Na své práci má ráda komunikaci s lidmi a možnost jim pomoci na jejich profesní cestě. 

My na ní máme rádi, že je vždy v obraze, že se nám snaží vyjít vstříc, dokáže nám poradit a je pro každou legraci. Na poli farmaceutického recruitmentu se pohybuje už 20 let, takže zná veškerá zákoutí, historie a historky, klienty, pozice a snad i kandidáty… Zkrátka studnice moudrosti pro naši práci. 

Ráda tráví čas s rodinou, fotí (a získala za to i pár ocenění), čte fantasy, miluje hory, v zimě jezdí na monolyži, vyráží do přírody – miluje zeleň a veškeré zvířectvo. Už měla hada, škorpiona, papouška, leguány, krysu, a aktuálně má psa, rybičky, syna a partnera :) Nejoblíbenější barva – černá! Jídlo bez majonézy – nepřípustné! Nepochodíte u ní s lidskou hloupostí a arogancí.

Mgr. Andrea Šedíková

Senior HR Consultant

Andrea zastupuje naši společnost na Slovensku už 8 let. Ve farmaceutickém prostředí nasbírala jak prodejní zkušenosti, tak i dovednosti v oblasti recruitmentu do originálních i generických společností.

Je jedním z nejpozitivnějších kolegů, které máme. Zároveň do práce dává obrovskou energii. Když k tomu přičteme velkou dávku empatie a to, jak ráda komunikuje a setkává se s lidmi, je nám jasné, proč si naši klienti pochvalují, že jim pomohla umístit skvělého člověka do týmu, a proč jí kandidáti často děkují za to, že jim pomohla nalézt jejich dream job.

Záleží jí na tom, aby se lidé při setkáních s ní cítili příjemně. Proto je staví na vzájemné důvěře a snaží se, aby si druhá strana odnesla z rozhovoru dobrý pocit. Jinak nemá ráda lenost a řídí se heslem: Když ne s úsměvem, tak raději vůbec.

Mgr. Zlata Kopecká

HR Consultant

Zlata má vzdělání v oboru fyzioterapie a magisterský titul získala v oboru sociální práce a masová komunikace. Nejdříve 4 roky pracovala jako fyzioterapeut pro děti (např. Vojtova metoda). Posledních 18 let pracovala ve farmaceutických firmách, z toho 15 let v oblasti marketingu a poslední 3 roky jako HR Specialista a Quality Champion. 

Bc. Jolana Špráchalová

HR Consultant

Jolana studovala andragogiku a personální řízení na Univerzitě Karlově v Praze. V pracovní oblasti má dlouholeté zkušenosti z interního HR ve farmaceutickém sektoru, který je pro ni srdeční záležitostí. Ráda komunikuje, setkává se s lidmi a recruitment je pro ni nejoblíbenější činností.

Má ráda hudbu různých žánrů, design, umění a architekturu. Relax jsou pro ni hory v létě, hory v zimě. Volný čas ráda tráví aktivním cestováním a rozšiřováním si svých obzorů.

Její oblíbená barva je černá.

Ing. Denisa Čáková

HR Consultant

Denisa má vystudované magisterské studium na VŠCHT, obor Laboratorní metody a příprava léčivých přípravků. Po několikaleté práci v laboratoři se rozhodla zaměřit na farmaceutickou oblast a nastoupila do české farmaceutické firmy PRO.MED.CS. Ve společnosti PRO.MED.CS v rámci svojí práce spolupracovala s různými odděleními a uvědomila si, že komunikace a práce s lidmi jí naplňuje a velmi baví. Z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit na recruitment a využít svoji extrovertní povahu a zkušenosti z farmaceutického prostředí.

Ve svém volné čase ráda chodí na výlety do přírody, jezdí na koni a navštěvuje divadelní představení. Má ráda lidi se smyslem pro humor, kteří se nebojí zasmát i sami sobě. Oblíbila si vínovou barvu a řídí se motem: Na světě je krásně i když prší.

Ing. Jana Cimalová

Výkonná asistentka

Jana je kontaktní osobou pro naši firmu. Jako Executive Assistant se stará o chod kanceláře na našich pobočkách v Praze v Brně a v Bratislavě tak, aby Pharmonia fungovala, jak má.

Zkušenosti s administrativou získala v eventové agentuře a v mezinárodní firmě vyvíjející antivir. Její kolegové na ní obdivují schopnost udržet si chladnou hlavu a umění jednat s lidmi i v nepříjemných situacích. Jako správná asistentka zvládá více věci naráz a stále má o všem přehled. Nad rámec svých povinností se dokonce naučila účetnictví, aby se mohla stát cennou podporou hlavní účetní.

Má ráda vůni papíru a to, že ji každý den čeká různorodá práce. Je ráda v kontaktu s jinými lidmi. Občas chodí v kroji, hraje volejbal, jezdí na horském kole. Nesnáší hmyz, chrobáky a podobnou havěť. Oblíbila si žlutou barvu a řídí se motem: Všechno se v dobré obrátí.