Lidé ve Pharmonii

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA

Ředitel firmy Pharmonia s.r.o.

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA je absolventem MBA programu na IMD v Lausanne ve Švýcarsku. Mnohaleté zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu získal u předních amerických a německých farmaceutických firem na projektech v České republice, Evropě a ve Spojených státech.

Pracoval na pobočkách i v ústředích firem v oblasti marketingu, prodeje, corporate development a top managementu. Ve své poslední korporátní pozici pracoval jako Ředitel globálního marketingu pro oblast neurologie, psychiatrie a revmatologie firmy Boehringer Ingelheim v ústředí firmy v Německu.

Od roku 2003, kdy založil firmu Pharmonia s.r.o., pracuje jako výkonný ředitel firmy.
Sestavil tým společnosti, postupně rozšířil oblast činnosti firmy, rozšířil služby také na Slovensko a implementoval několik inovací.

Mgr. Andrea Šedíková

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o., organizačná zložka (Bratislava, Slovensko)

Farmaceutické zkušenosti získala na pozici Sales Representative v divizích pain a kardiologie ve významných originálních farmaceutických společnostech. Ve společnosti Pharmonia pracuje od roku 2012.

Bc. Nikol Kokšteinová, Dis.

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti získala v nadnárodní společnosti na pozici Sales Support a dále při studiu mezinárodního managementu. 

Bc. Jana Krejčí

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti v administrativě získala na různých pozicích u významných firem a u společnosti Pharmonia. Ve společnosti Pharmonia pracuje od roku 2004.

Markéta Tylová

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Své dosavadní zkušenosti získala v nadnárodní společnosti, kde pracovala na pozici Sales Support. Její zdravotnické vzdělání jí dává možnost se lépe orientovat ve farmaceutickém prostředí.

Mgr. Lucie Isabela Smoleňová

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Mnohaleté zkušenosti v oblasti péče o zákazníky, poradenství, analýzy dat a prodeje získala u mezinárodní IT firmy.

Ing. Jana Cimalová

Výkonná asistentka firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti s administrativou a účetnictvím získala v české i mezinárodní společnosti.