Lidé ve Pharmonii

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA

Ředitel firmy Pharmonia s.r.o.

MUDr. Zdeněk Jankových, MBA je absolventem MBA programu na IMD v Lausanne ve Švýcarsku. Mnohaleté zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu získal u předních amerických a německých farmaceutických firem na projektech v České republice, Evropě a ve Spojených státech.

Pracoval na pobočkách i v ústředích firem v oblasti marketingu, prodeje, corporate development a top managementu. Ve své poslední korporátní pozici pracoval jako Ředitel globálního marketingu pro oblast neurologie, psychiatrie a revmatologie firmy Boehringer Ingelheim v ústředí firmy v Německu.

Od roku 2003, kdy založil firmu Pharmonia s.r.o., pracuje jako výkonný ředitel firmy.
Sestavil tým společnosti, postupně rozšířil oblast činnosti firmy, rozšířil služby také na Slovensko a implementoval několik inovací.

Mgr. Magdalena Trojanová, MBA

Team Leader Life Sciences CZ & SK firmy Pharmonia s.r.o.

V oblasti HR ve farmaceutickém průmyslu pracuje bezmála 20 let. Vystudovala andragogiku a Management ve zdravotnictví v MBA programu. Má zkušenosti v obsazování všech typů pracovních pozic ve farmaceutických firmách, zdravotnické technice i medical devices, v testování kandidátů či personálním poradenství.

Mgr. Andrea Šedíková

Senior HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o., organizačná zložka (Bratislava, Slovensko)

Farmaceutické zkušenosti získala na pozici Sales Representative v divizích pain a kardiologie ve významných originálních farmaceutických společnostech. Ve společnosti Pharmonia pracuje od roku 2012.

Ing. Kristian Tomala

HR Consultant firmy Pharmonia s.r.o.

Zkušenosti získal především seberozvojem a sebevzděláváním a také při studiích mezinárodního obchodu se zaměřením na řízení lidských zdrojů.

Ing. Jana Cimalová

Výkonná asistentka firmy Pharmonia s.r.o.

Několikaleté zkušenosti s administrativou a účetnictvím získala v české i mezinárodní společnosti.