Rady uchazečům

Zorientovat se na pracovním trhu je náročné. Na našich stránkách Vám proto nabízíme přehled volných pozic v oblasti farmacie a zdravotnictví v Česku a na Slovensku. Výběr pozice, která Vás zaujala je prvním krokem k novému místu. Jak pokračovat dál a být úspěšný?

Co se jako první dostane do rukou personalistovi, bude Váš životopis. Životopis je dokument, kterým se představujete Vašemu potenciálnímu zaměstnavateli. Ujistěte se, co od Vás potenciální zaměstnavatel vyžaduje (je napsáno přímo v inzerátu a nejčastěji to může být životopis v cizím jazyce, motivační dopis, atd.) a respektujte to. Zde si můžete přečíst naše doporučení na strukturovaný životopis (Jak napsat životopis).

Pokud máte zájem pracovat u farmaceutické firmy, ve zdravotnickém zařízení nebo u firmy Pharmonia s.r.o., ale v současnosti neinzerujeme takovou pozici, samozřejmě nám své dokumenty zaslat můžete. Vaše dokumenty si uložíme a vrátíme se k nim, kdy budeme nové kandidáty na pozici odpovídající Vašemu profilu a zájmu hledat. Životopis společně s průvodním dopisem pošlete nejlépe elektronickou poštou (e-mail: jobs@pharmonia.cz).

Přijetí Vaší přímé odpovědi na inzerát nebo Vašeho e-mailu s životopisem a průvodním dopisem potvrzujeme zasláním odpovědního e-mailu většinou do druhého dne, nanejvýš do dvou pracovních dnů. Pokud do týdne takové potvrzení nedostanete, tak nám, prosím, zavolejte. Váš e-mail pak společně najdeme, nebo Vás požádáme o opětovné zaslání Vašich materiálů. 

Interview s konzultanty Pharmonia můžete absolvovat v Praze, Brně, Bratislavě či on-line odkudkoliv dle Vašich preferencí a dle konkrétních pozic (adresy našich kanceláří). Detailní popis výběru uchazečů ve společnosti Pharmonia můžete prostudovat v článku Jak probíhá výběr uchazečů v Pharmonii.

Rady uchazečům

Máte zájem dozvědět se více o našich službách?

Váš zájem nás těší! Nejlépe bude, pokud nám napíšete e-mail se specifikací Vašeho zájmu či potřeby a s Vaší adresou. Poté Vás budeme sami kontaktovat.

Kontaktujte nás