PRODUCT MANAGER - OTC, FS & DERMA

ID 15403
Náš klient je velká zahraniční originální farmaceutická společnost, která má v portfoliu OTC přípravky, doplňky stravy i léky na předpis. Do marketingového oddělení hledá novou kolegyni či kolegu na pozici Product Manager pro volně prodejné léky, doplňky stravy a kosmetiku.

Co vás čeká?

  • Práce se svěřeným portfoliem OTC a FS cílených především do oblasti dermatologie
  • Příprava marketingových plánů a strategií stávajícího portfolia
  • Práce s TOP produkty firmy
  • Odpovědnost za přípravy a launche nových produktů
  • Správa rozpočtu na propagaci
  • Organizace a zastřešení akcí na podporu prodeje
  • Ve spolupráci s ASM sledování a vyhodnocování prodejů v souvislosti s nastavenými či plánovanými strategiemi
  • Komunikace s odborníky v oboru (KOLs) a VIP klienty
  • Školení obchodních reprezentantů
  • Účast na kongresech v ČR i zahraničí s cílem získávat nové poznatky a prezentovat firmu
  • Úzká spolupráce napříč firmou i kolegy z HQ v zahraničí

Co je potřeba mít?

  • VŠ vzdělání (přírodní vědy nebo marketing)
  • Prokazatelnou praxi v marketingové roli v oblasti OTC / FS / DERMA alespoň 2-3 roky – PODMÍNKOU
  • Logické myšlení, schopnost zpracování a vyhodnocování informací
  • Kreativní myšlení, výborné prezentační dovednosti
  • Praktickou flexibilitu, schopnost nacházet řešení
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativní znalost AJ - PODMÍNKOU
  • ŘP sk. B a ochotu občasného cestování v rámci ČR

Co nabízíme?

  • Zázemí velké zahraniční společnosti s dobře zavedeným portfoliem
  • Pracoviště v Praze + občasné služební cesty
  • Zaškolení a podporu ze strany vedení firmy
  • Systém podnikových benefitů
  • Atraktivní mzdu + roční bonusy
  • Nástup únor 2022 či dohodou k jinému datu

Pokud splňujete všechny požadavky a chcete se o práci ucházet, pošlete mi, prosím, krátký průvodní dopis/představení a Váš životopis.
Těším se na spolupráci!

Magdalena

Similar positions

BRAND MANAGER - OTC produkty

Náš klient je zavedená a rostoucí zahraniční farmaceutická společnost, která má v portfoliu úspěšné OTC přípravky. Do...
Add: 18.05.2022
Location: Praha

Regulatory Affairs Manager CZ

Naším klientem je velká originální farmaceutická společnost se silným portfoliem Rx i OTC produktů. Do malého týmu RA...

Farmaceutický reprezentant - Rx / OTC portfolio

Pro významnou farmaceutickou společnost, která má v portfoliu generické i originální produkty, hledáme zkušené...

Product Manager - originální farmaceutická společnost

Pro originální farmaceutickou společnost hledám novou kolegyni či kolegu na pozici Product Manager CZ&SK.
Add: 12.05.2022
Location: ČR, Praha