Medicínsky Reprezentant- Žilinský kraj

ID 60133
Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú originálnu farmaceutickú spoločnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy lekárov špecialistov v regióne ZA, časť TN a PO kraja
- práca s originálnymi produktmi zameraných na jednu špecilizáciu
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- odborná edukácia a poradenstvo pre klientov
- organizácia seminárov a podujatí
- práca na projektoch, možnosť využiť odbornosť
- pravidelný reporting

Zamestnanecké výhody, benefity

- mobilný telefón, notebook, auto
- práca v príjemnom kolektív
- kvalitné odborné zaškolenie
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť sa posúvať

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis s fotkou na: andrea.sedikova@pharmonia.sk
Do predmetu správy uveďte názov inzerovanej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

biológia, farmácia, veterinárny lekár, medicína, prírodné vedy, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosť na pozícii medicínskeho reprezentanta min. 3 roky v originálnej spoločnosti (Rx produkty)
- vyžaduje sa odbornosť a práca so špecialistami
- etický prístup
- kultivované a reprezentatívne vystupovanie
- silné prezentačné zručnosti
- ochota na sebe pracovať a vzdelávať sa
- flexibilita

Similar positions

Farmaceutický Reprezentant - OTC produkty

Pozíciu obsadzujeme pre zahraničnú originálnu farmaceutickú spoločnosť.
Add: 02.03.2020
Location: SR, Žilinský, Trenčiansky

Medicínsky Reprezentant- originálna spoločnosť

Location: SR, Bratislavský

Farmaceutický Reprezentant - severné SK

Product Manager- CARDIO oblasť

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - generickú farmaceutickú spoločnosť.
Add: 12.02.2020