KEY ACCOUNT MANAGER HOSPITAL (Morava + Vysočina)

ID 27150
Naším klientem je významná zahraniční farmaceutická společnost, která má v portfoliu originální i generické produkty. V rámci změn v týmu hledáme nové kolegy do SALES:

Co Vás čeká na této pozici?

  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky z řad nemocnic
  • Příprava plánů pro klíčové zákazníky a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce
  • Tvorba strategického plánu svěřeného regionu a dlouhodobých priorit pro klienty
  • Aktivní hledání nových obchodních projektů
  • Plnění stanovených prodejních cílů
  • Účast na školeních, kongresech a podobně
  • Pravidelné reporty, analýza trhu

Práce v regionu: Vysočina a celá Morava

Zkušenosti vhodné pro tuto pozici:

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru
  • Zkušenosti na stejné pozici, alespoň 2-3 roky - NUTNÉ!
  • Aktivní přístup a analytické myšlení
  • Vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce v MS Office - převážně Excel
  • Spolehlivost, velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Schopnost naslouchat a přesvědčit druhé
  • Flexibilita, nekonfliktnost, týmový hráč
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Zaškolení na produkty
  • Atraktivní finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Nástup ihned/dohodou

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 14 dnů na naši e-mailovou adresu. Důvěrnost Vašich dokumentů je pro nás samozřejmostí. Interview s kandidáty v Praze a Brně.

Similar positions

Medical Sales Representative OFTA pro část Moravy

Náš klient je prestižní zahraniční originální společnost s dlouholetou tradicí na trhu, která působí především v oblasti...
Add: 26.03.2020
Location: ČR, Moravskoslezský

Farmaceutický reprezentant - PRAHA - KARDIO/OFTA

Náš klient je generická farmaceutická společnost, která do svých řad hledá farmaceutického zástupce.
Location: ČR, Praha

Farmaceutický reprezentant - Olomoucko - OFTA/KARDIO/GP

Location: ČR, Olomoucký

Farmaceutický reprezentant s praxí - Plzeňsko a Karlovarsko

Náš klient je generická farmaceutická společnost, která do svých řad hledá 2 nové kolegy/kolegyně na pozici farmaceutického...
Location: ČR, Plzeňský