Farmaceutický reprezentant (originální Rx - gastro, derma)

ID 15189
Pro našeho VIP klienta hledáme zkušeného šikovného obchodníka, který bude pracovat s prestižními originálními produkty cílenými do oblastí GASTRO, DER, GP, PED.

Co Vás čeká?

  • Návštěvy lékařů a lékáren ve svěřeném regionu, navazování a prohlubování vztahů s nimi
  • Prezentace a prosazování svěřeného portfolia originálních Rx produktů
  • Organizace seminářů (nyní virtuálních, do budoucna osobních)
  • Sledování dění na trhu a novinek ve svěřené terapeutické oblasti
  • Úzká spolupráce s Area Managerem
  • Reporting
  • Region: část Prahy, Praha Východ, Praha Západ, Kolín, Kutná Hora, Mělník

Je potřeba, abyste měli?

  • Nejlépe VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v SALES v oblasti DERMA, GASTRO - ideálně v originální firmě
  • Výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • Tah na branku, vytrvalost, flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat
  • Bydliště v regionu

Co za to nabízíme?

  • Atraktivní zaměstnání v nadnárodní farmaceutické společnosti
  • Možnost odborného i kariérního růstu
  • Nástup dohodou
  • Služební automobil i pro soukromé využití, telefon, PC
  • Velmi dobré finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • Komplexní zaškolení - prodejní dovednosti, produktové školení

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete mi, prosím, Váš životopis a průvodní dopis! Ráda se Vám budu věnovat!

Magdalena

Pohovor spolu hravě zvládneme na dálku přes Skype, Google Meet, WhatsApp.

Similar positions

Vedoucí skladu a logistiky / Praha 10

Hledáme zkušeného a vyzrálého člověka s praxí v řízení skladového hospodářství a logistiky na vedoucí pozici. Energického a...
Add: 06.05.2021
Location: Praha, ČR

Produktový specialista ČR (junior) - zdravotnické přístroje

Pro svého VIP klienta, zavedenou a stabilní distribuční společnost, která prodává zdravotnickou techniku, hledám šikovného...
Add: 04.05.2021
Location: ČR, Praha

Vedoucí zubních sester pro prestižní stomatologickou kliniku

Chcete pracovat pro prestižní stomatologickou kliniku? Máte zkušenosti na obdobné pozici a chcete pracovat v příjemném...
Add: 03.05.2021

LÉKAŘ/KA pro prestižní kliniku – Uherský Brod

Jste lékař/ka a hledáte atraktivní pozici v privátním zdravotnickém zařízení?
Add: 28.04.2021
Location: ČR, Zlínský